V Senegalu jsou vaše sny na dosah ruky!

27.05.2024

Představte si, že trávíte svou dovolenou v nádherném Senegalu, konkrétně v hotelu Royal Horizons Baobab v La Somone. Tady, v srdci západoafrického ráje, na vás čeká pobyt v okouzlujícím domku v africkém stylu přímo na pláži. Usínáte za zvuků šumění vln Atlantského oceánu, které se jemně tříští o kameny.

Ráno vás probudí první paprsky slunce, které bleskově rozzáří pokoj a prohřejí vaši postel. Je to úžasný pocit, když hned po probuzení vykročíte z pohodlí vašeho domku a ponoříte se do osvěžujícího oceánu. Hotelová pláž je téměř soukromá, takže si můžete užívat svou ranní koupel v klidu a pohodě.

Domek je prostorný a elegantně zařízený, přičemž úplně všechny prvky designu ztělesňují africkou pohostinnost a styl. Každý detail interiéru vám připomene, že jste na zvláštním místě. Pohled na nekonečné moře z velkých oken vás bude doprovázet po celý váš pobyt, ať už relaxujete uvnitř, nebo na terase.

Celý den můžete jen zůstávat na pláži, kde se můžete pod palmami opalovat a číst oblíbenou knihu. Večer se vrátíte do svého afrického domku, kde už na vás, díky výkonné klimatizaci čeká příjemná teplota. V Senegalu jsou vaše sny na dosah ruky!