.

.

.

Jak se zapojit? Je to jednoduché!

Pokud jste procestovali neuvěřitelná místa, navštívili exotické destinace nebo zažili nezapomenutelné okamžiky, dejte nám o tom vědět! Pošlete nám své fotografie, videa a vlastní příběhy z vašich výletů a cest. Rádi je zveřejníme, abychom společně inspirovali další cestovatele. Rádi bychom Vás pozvali k účasti na cestovatelském blogu s názvem Videa z výletů a cest. Naše komunita miluje příběhy plné dobrodružství, inspirace a radosti z cestování. A proto se s vámi chceme podělit o zážitky! Nezáleží na tom, jestli jste začínající cestovatel nebo zkušený dobrodruh. Vaše příběhy jsou pro nás důležité! Ať už jde o krátký výlet po České republice nebo dlouhou expedici kolem světa - každý příběh má svou hodnotu.

- Vyberte si fotografie a/nebo videa ze svých cest a výletů.

- Napište krátký příběh nebo popis k fotografiím a videím - co jste zažili, jaké jste měli pocity, jaká místa byste doporučili ostatním atd.

- Pošlete nám své příběhy na e-mail: info@videa-z-vyletu-a-cest.cz spolu se souhlasem ke zveřejnění.

- Nezapomeňte uvést své jméno a kontaktní údaje (e-mail, telefon), abychom vás mohli informovat o zveřejnění vašeho příspěvku.

Těšíme se na vaše příběhy a zážitky z cest! Společně vytvoříme unikátní blog plný inspirace a radosti z cestování. Jsme vášniví "prozkoumávači", kteří se rozhodli sdílet své zážitky. Na tomto blogu najdete nejen inspirující příběhy a tipy na výlety, ale také fascinující fotky a videa z různých koutů světa. Naše cesty nás zavedly do nejrůznějších destinací – od malebných vesniček v Evropě, přes divokou přírodu Afriky a Asie, až po impozantní metropole Ameriky. Ať už hledáte inspiraci pro svou další dovolenou nebo jen toužíte uniknout ze šedi každodenního života prostřednictvím našich příběhů, jste tu správně.

Kromě videí a fotek se s vámi rádi podělíme o naše tipy a doporučení týkající se cestování. Chcete vědět, jak najít nejlepší ubytování, jak ušetřit na letenkách nebo jak ochutnat místní speciality? Takže, ponořte se do světa cestování spolu s námi a sdílejte své zkušenosti a tipy s ostatními. Přejeme příjemné čtení a úspěšná dobrodružství!

UBYTOVÁNÍ DAI-DANDRE

Odpočiňte si jako králové!                                                                                                                                                                                                placená inzerce

Objevte ráj pro rodiny a sportovce! 🌲🚴‍♀️ U nás na Stříbrském mlýně v Ivančicích zažijete nezapomenutelnou dovolenou, kde každý den přináší nové dobrodružství. Obklopeni krásou Bobrovské vrchoviny a s řekou Jihlava na dosah, nabízíme ubytování, které je jako stvořené pro aktivní odpočinek i relaxaci v přírodě. Užijte si širokou nabídku aktivit od ruských kuželek po jízdu na koni. Rezervujte si pobyt, kde denně vstáváme dřív, abychom pro vás připravili tu nejlepší dovolenou. Váš ideální únik od každodenního shonu čeká právě zde! 🌟🛌 Kontakt: UBYTOVÁNÍ DAI-DANDRE