.

.

.

Sdílejte své zkušenosti z cest

Vaše zkušenosti pomohou ostatním vyhnout se případným nástrahám. Šíření pozitivních zkušeností – sdílením svého příběhu nejen že inspirujete ostatní, ale také šíříte pozitivitu. Cestování je o objevování nových míst, kultur, lidí a o rozšiřování obzorů. Pomozte nám šířit tento pozitivní přístup k cestování a životu. Všechny příběhy jsou vítány. Ať už jste veteránem na cestách nebo jste právě absolvovali svou první cestu, váš příběh s námi můžete sdílet. Každá cesta je jedinečná a má svou vlastní hodnotu. Sdílejte svou vášeň – pokud cítíte stejnou vášeň pro cestování jako my, pak jste na správném místě. Sdílejte s námi své dobrodružství a těšte se na ohlasy od ostatních cestovatelů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Už se těšíme na vaše příběhy!

Informace

Zpracujeme Tvůj text

Zpracujeme tvůj text určený pro cestovatele, kteří si chtějí zaznamenat své zážitky a vzpomínky ve formě příběhu na cestovatelském blogu. Tento blog slouží jako platforma, kde mohou uživatelé sdílet své dobrodružství s ostatními nadšenci.

Jak to celé funguje? Stačí nám poslat text, který popisuje vaše zážitky a události z cest na e-mail: info@videa-z-vyletu-a-cest.cz. Text může být ve formě hesel nebo jen v odrážkách, popřípadě v jakékoliv jiné formě, kterou si vyberete.

Náš tým, složený ze zkušených spisovatelů a copywriterů - Jana, Roman nebo Petr - se pak postará o to, že váš text promění v poutavý a zajímavý příběh. Využijeme naše psaní i stylové dovednosti, abychom vaše vyprávění co nejlépe prezentovali čtenářům blogu.

Po dokončení úpravy příběhu vám zašleme finální verzi ke schválení. Pokud budete spokojeni s výsledkem, přidáme váš článek na náš cestovatelský blog a představíme jej ostatním čtenářům. Budete mít možnost sdílet svůj příběh s rodinou, přáteli a dalšími cestovateli.

To je skvělá věc pro ty, kteří chtějí zaznamenat své cestovní zážitky, ale nemají čas nebo schopnosti napsat poutavý a strukturovaný příběh. Díky našemu týmu profesionálních spisovatelů se budete moci soustředit na další dobrodružství, zatímco my se postaráme o to, aby vaše vzpomínky byly navždy zachyceny v podobě krásného a zajímavého textu.

Úprava fotografií a videí

Zpracování a úprava fotografií a videí pro cestovatelský blog Videa z výletů a cest. Což zahrnuje kompletní zpracování fotografií a videí, které nám zašleš na e-mail info@videa-z-vyletu-a-cest.cz, tak aby ideálně doplňovaly tvůj příběh na tomto cestovatelském blogu. Ať už jsi začínající nebo zkušený cestovatel, rádi ti pomůžeme s úpravou tvých snímků a videí, abys mohl/a své zážitky sdílet s ostatními v co nejlepší kvalitě.

Náš tým Roman a Petr se pustí do práce - upravujeme barevnost, kontrast, expozici a další aspekty fotografií tak, aby vynikly a byly co nejpoutavější pro čtenáře našeho blogu. Pokud máš i videa, provedeme jejich úpravy jako je střih, úprava zvuku či přidání titulků - vše podle tvých potřeb a požadavků.

Po dokončení úprav hotové fotografie a videa jednoduše vložíme do tvého příběhu na tomto cestovatelském blogu. Jana, Roman i Petr jsou profesionálové s dlouholetou praxí v oblasti úpravy fotografií a videí. Individuální přístup: Upravujeme každou fotografii a video podle potřeb a stylu blogu, aby vše ladilo dohromady.

Kvalita na prvním místě: Chceme, aby tvůj cestovatelský příběh byl co nejpoutavější a nezapomenutelný, proto dáváme velký důraz na kvalitu zpracovaných fotografií a videí. Nechej nás proměnit tvé fotografie a videa ve skvosty, které zaujmou čtenáře.

Kompletní článek

Náš tým se zaměřuje na zpracování a úpravu tvých fotografií, videí a příběhů z cest. Tento komplexní balíček ti umožní sdílet své zážitky s ostatními v podobě atraktivního obsahu na cestovatelském blogu.

Jak to funguje? Pošleš nám své fotografie, videa a příběh ze své poslední dovolené nebo cesty. Náš tým složený z Jany, Romana a Petra se postará o jejich úpravu a zpracování tak, aby co nejlépe doplňovaly tvůj příběh a vytvářely poutavou prezentaci pro čtenáře blogu.

Během zpracování pečlivě propojíme fotografie a videa s textem tak, aby byl výsledný obsah srozumitelný, zajímavý a vizuálně atraktivní. Navíc doplníme tvůj příběh o aktuální informace a zajímavosti z navštívených destinací, aby byl článek ucelený a poskytoval čtenáři užitečné informace.

Pokud budou potřeba další ilustrační materiály k doplnění tvého obsahu, máme k dispozici bohatou databanku fotografií, ze které můžeme čerpat. Všechny použité materiály budou harmonicky ladit s tvým příběhem a vytvoří tak jedinečný a poutavý celek.

Výsledkem naší práce bude kompletní článek s fotografiemi, videi a textem, připravený k publikaci na cestovatelském blogu.

Zveřejnění a prezentace

Zveřejnění a prezentace tvého příběhu ti nabízí možnost sdílet své zážitky, fotografie a videa s širokou veřejností prostřednictvím našeho blogu. To je ideální pro vášnivé cestovatele, kteří se rádi podělí o své příběhy, tipy a triky s ostatními.

Můžeš si vybrat, zda chceš být uveden/a celým jménem nebo pouze iniciálami - dle toho co ti více vyhovuje. Abychom zajistili co nejvyšší dosah tvého příběhu, tak se také postaráme o jeho prezentaci na sociálních sítích. To zahrnuje sdílení článku na různých platformách jako je Facebook, Instagram, Twitter a dalších. Dále může dojít ke spolupráci s influencery a ambasadory v oblasti cestování, kteří mohou tvůj příběh sdílet se svými následovníky.

To umožňuje dosáhnout většího počtu lidí a inspirovat je svými zážitky a radami. Zároveň tě může spojit s ostatními cestovateli, se kterými si můžeš vyměňovat tipy, navázat nová přátelství nebo dokonce naplánovat společnou dovolenou.

Zpětná vazba a ohlasy

Zpětná vazba a ohlasy jsou zaměřeny na poskytování pravidelných informací o tom, jak si váš příspěvek na našem společném blogu vede u čtenářů. Jakmile publikujeme váš příběh, fotografie nebo video na našem blogu, začneme sledovat reakce čtenářů a jejich interakci s vaším obsahem. Budeme pravidelně analyzovat počet zhlédnutí, sdílení, komentáře a lajky, abychom mohli zhodnotit úspěch vašeho přispění.

Můžeme také poskytovat zpětnou vazbu od čtenářů nebo návštěvníků blogu ve formě komentářů a dotazů. Tato zpětná vazba vám umožní porozumět tomu, co se čtenářům líbilo nebo nelíbilo, co bylo inspirativní nebo zajímavé a jak mohou být vaše další přispívání ještě lepší. Na základě těchto informací se můžete rozhodnout, zda chcete svůj obsah aktualizovat, rozšířit nebo upravit pro lepší zapojení čtenářů.

Zpětná vazba a ohlasy je skvělým nástrojem pro autory a tvůrce obsahu, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti, lépe pochopit své publikum a stát se úspěšnějšími v oblasti cestovatelského blogování.

Příběhy do knihy

Příběhy do knihy je ideálním řešením pro všechny cestovatele, kteří mají zajímavé zážitky, úžasné příběhy a dobrodružství, které by rádi zachytili nejen na internetu, ale také ve fyzické podobě. Nabízíme unikátní možnost proměnit váš poutavý příběh z cesty do tištěné verze - knihy, kalendáře, plakátu apod.

Výběr nejzajímavějších příběhů: Náš tříčlenný tým pravidelně vyhodnocuje všechny přijaté příspěvky a vybere ty nejzajímavější a nejpoutavější, které stojí za to prezentovat v tištěné podobě. Pokud se tvůj příběh dostane mezi vybrané, naši copywriteři a grafici se postarají o jeho zpracování a převedení do tištěné podoby. To zahrnuje úpravu textu, výběr nejlepších fotografií a vytvoření atraktivního designu.

Jakmile bude váš příběh připraven k tisku, obdržíte svůj výtisk knihy či článku v časopise jako poděkování za váš poutavý příspěvek. Můžete si tak uchovat své vzpomínky na cestách ve fyzické podobě a sdílet je s rodinou, přáteli nebo dalšími cestovateli. Tato je skvělou příležitostí pro ty, kteří milují cestování a rádi by měli svůj osobní příběh zachycen ve stálé podobě. 

Jana, Roman a Petr se těší na Tvůj příběh

Přečtěte si jako první, co je nového

Jana, Roman a Petr zpracují Tvé fotky