Nádherné výlety s Babou

26.05.2024

Měl jsem to štěstí zažít neskutečné nádherné výlety díky cestovní kanceláři Babou Sylla, a rád bych se s vámi podělil o své skvělé zkušenosti.

Výlet do Dakaru byl úžasný – živé město plné kultury a historie. Babou nám ukázal skvělá místa a díky jeho znalostem jsme se toho hodně dozvěděli.

Ostrov Gorée byl dalším úžasným zážitkem. Prohlédli jsme si památky a nasáli atmosféru tohoto historického místa. Velmi doporučuji!

Růžové jezero – to byl opravdový zážitek. Barva vody je opravdu fascinující i když ne pokaždé růžová a celé místo má jedinečnou atmosféru. Babou nám vysvětlil vše o místní soli a historii jezera, což naše návštěvu udělalo ještě zajímavější.

Poušť Lompoul: Tento dvou denní výlet s přespáním v luxusních stanech do pouště byl pro mě vrcholem. Písečné duny, které připomínají Saharu nebo Mauretánii, jsou nádherné. Zažili jsme romantický západ a východ slunce nad dunami, což bylo kouzelné. Navíc jsem měl štěstí, že se mnou jela i profesionální fotografka Pavla z Prahy, takže mám neuvěřitelně nádherné fotky z tohoto výletu. Tento zážitek všem vřele doporučuji.

Babou Sylla a jeho cestovní kancelář poskytují vynikající služby. Jeho výlety jsou dobře organizované, zajímavé a Babou je velmi přátelský a znalý průvodce. Ceny jsou téměř o ⅓ levnější než jinde. Babou mluví výborně česky a pokud plánujete cestu do Senegalu, jednoznačně doporučuji využít jeho služeb!

Děkuji, Babou, za úžasné zážitky a těším se na další výlety s tebou! Nedivte se, chceme se vrátit.

Navštivte web: Babou Tour