Vstupte do světa pohodlí a luxusu v báječném městečku Mahdia v Tunisu. Toto skvostné letovisko, kde se historie a kultura prolínají s moderními vymoženostmi, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Příběh, který Vás čeká, je plný nezapomenutelných zážitků, bez procházek po starobylých uličkách, obědů v tradičních restauracích i odpočinku na...

Jste dobrodruh hledající novou destinaci, do níž můžete ponořit svou cestovatelskou vášeň? Nechte se přivést na místo, kde se setkáte s fascinující historií a nádhernými přírodními scenériemi. Vítejte v Čertově stěně Timmenrode, Thale, Sasko-Anhaltsko v Německu. Čertova stěna je více než jenom další přírodní atrakcí. Je to místo, kde se příroda,...

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo žít v místě, kde je prostor na prvním místě a každý centimetr čtvereční je maximalizován na maximum? Dovolte mi, abych vás vzal na cestu do jedinečné a úchvatné destinace – Gibraltaru.

Když jsem byl malý, vždycky jsem snil o tom, že jednoho dne navštívím exotické země a poznám nejrůznější kultury. Časem se tento sen stával čím dál tím silnějším, až jsem si uvědomil, že je načase ho splnit. Po mnoha večerech strávených plánováním a hledáním informací na internetu jsem konečně rozhodl, kterou zemi chci navštívit tentokrát – Irán!

Jaroslav byl vždy fascinován mystikou a krásou Istanbulu. Bylo to město, které se zdálo být zahaleno tajemstvím a zázrakem, s bohatou historií a kulturou, která ho lákala k prozkoumání. Rozhodl se tedy vydat na cestu do této exotické destinace a poznat vše, co Istanbul nabízí.